• head_banner

Контактирајте не

Контактирајте не

ХУАТАО ГРУП ДООЕЛ

ДОДАЈ: 298-та улица ongонгхуа, град Шиџијазхаунг, провинција Хебеи, Кина.

01

Главна канцеларија: Jackек

Што е апликација / мобилен : +8613383233210
Е-пошта: troy.l@huataogroup.com

02

Индија и Пакистан: Франк

Што е апликација / Мобилен: +8619930618603
Е-пошта: team1@huataogroup.com

03

Област на Европа: Ени

Што е апликација / Мобилен: +8618032422676
Е-пошта: Annie.lu@huataogroup.com

img

Аисија област: Тони

Што е апликација / Мобилен: +8613383112591
Е-пошта: Tony@huataogroup.com

04

Среден исток: Алиса

Што е апликација / Мобилен: +86 17732852675
Е-пошта: Alisa@huataogroup.com

05

Африка област: Јавор

Што е апликација / Мобилен: +8618033763037
Е-пошта: Maple@huataogroup.com

06

Површина на Америка: Бела

Што е апликација / Мобилен: +86 17731169773
Е-пошта: Bella@huataogroup.com

Остави ја твојата порака
Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Остави ја твојата порака