• head_banner

Rreth Nesh

Rreth Nesh

HUATAO GRUP LTD u gjet në 2008 nga pronari Floyd, Si nevojë për azhurnimin e zhvillimit në kompaninë e Grupit, Shefi mbledh të gjitha fabrikat së bashku dhe themelon HUATAO GRUP. Kompania e grupit siguron një gamë të gjerë produktesh dhe bën shërbime profesionale në të gjithë botën që kanë të bëjnë me Mullijat e Letrës dhe Pulpit, industrinë e Paketimit të Kartonit, Filtrimin dhe ndarjen, Ndërtimet dhe projekte të tjera, dizajnin e peizazhit, Ekranin e Mëndafshit Printng etj.

Produktet tona kryesore duke përfshirë:

● Pajisjet e pulperit: (Hydrapulper, Ragger, Ndarës i Fibrave, Grappel, Transportues Zinxhiri, Rafinues Dyfishtë Disku)
● Shfaqja dhe pastruesi: (Shporta me ekran presioni, ekran presioni, shportë ekrani, pastrues, pastrues notues)
● Trashës dhe pajisje larëse: (Trashës cilindri, Rondele me shpejtësi të lartë, Trashës Dis, Trashës trashës me vidë, Tub konik, Rotor dhe pllakë e shpuar)
Equipment Pajisjet notuese-shpërndarëse-zbardhuese: (Trajtues, Makinë Flatation, Kullë zbardhuese, Disponues i Nxehtësisë Disqe)
● Agitator dhe Pump Pump: (Pompë tul, Pompë slurry, Pjesë tul)
● Rafinues ose pajisje Defibering (Rafinues dyshe disk)
Parts Pjesë këmbimi të pajisjeve për tërheqje
. Pajisjet e Seksionit të Telave të Makinerisë së Letrës
● Rrotulla të Bërjes së Letrës
● Rinovimi i makinës së letrës: (Seksioni i telit / Seksioni i shtypit / Rinovimi i seksionit të tharëses)
Parts Pjesë rezerve të makinës së letrës: (Metrazhe makine letre, Kutia e kokës, kutia thithëse, Tehu i doktorit, Blade fshirëse, Roll Press dhe Rolls Stone, Roll Seksioni dhe myk Cyliner)
Equipment Pajisjet e përfunduara nga makineria e letrës: (Kalendar, Rewinder, Reeler, Banana Roll)
Parts Pjesë rezerve të makinës së kartonit: (Rripa corrugator, rrotulla rrudhosëse, teh & thikë, etj)
● Geomembranes, Geonet, GCL dhe pëlhura gjeotekstilet të përdorura për projektet e tokës ose industrinë e minierave,
● Pëlhura të filtrimit dhe pëlhura të tjera të industrisë që përdoren për filtrim dhe ndarje
Material Materiali për shtypjen e ekranit me rrjetën e ekranit, kornizën, etj.
● të gjitha llojet e Ngjyrave Industriale të bëra nga PBO dhe kevlar, të përdorura për aluminin e nxjerrë

Kapaciteti tregtar:

Informacioni tregtar

Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, të tjerë

Kushtet e Pagesës: L / C, T / T, D / P, Paypal, Gram Parash, Western Union

Koha e drejtimit të sezonit të pikut: Mbi 12 muaj

Koha e drejtimit jashtë sezonit: Një muaj

Vëllimi vjetor i shitjeve (milion dollarë): 5 milion dollarë - 10 milion dollarë

Vëllimi vjetor i blerjes (Milionë dollarë amerikanë): Nën 1 milion dollarë amerikanë

Informacioni i eksportit:

Përqindja e eksportit: 81% - 90%

Tregjet kryesore: Në të gjithë botën, Afrika, Amerika, Azia, Evropa Lindore, Evropa, Lindja e Mesme, Oqeani, Tregje të Tjera

Porti më i afërt: TIANJIN ose QINGDAO, SHANGHAI

Kapaciteti i prodhimit:

Nr. I Linjave të Prodhimit: 10

Nr. I stafit të QC: 11 -20 persona

Shërbimet OEM të ofruara: po

Madhësia e fabrikës (metra katrorë): 3,000-5,000 metra katrorë

Vendndodhja e fabrikës: HEBEI, KINA


Lini Mesazhin Tuaj