• head_banner

Produktet

Batanije me ndezje të industrive të izolimit të nxehtësisë

Përshkrim i shkurtër:

Min. Rendit: 5 copë
Porti: Shangai, Kinë

Kapaciteti i prodhimit: 500000 copë / muaj
Kushtet e pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union, Paypal, Gram Parash
Materiali: Pbo
Aplikimet: për sistemin e nxjerrjes së aluminit
Lloji: Pëlhurë e ndjerë
Stili: Pbo Felt
Modeli: Kafe e lehtë
Gjerësia: Të personalizuara

Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Informacioni themelor.

Numri i modelit.
HT010
Pesha e Gramit
3200GSM-8mm
Struktura
Gjilpërë me grusht
Trashësia
4-15 mm
Gjatësia
0 - 13800 mm
Temperatura e punës
180ºC - 600ºC
Markë tregtare
HT
Paketa e Transportit
Qese të endur + Kartoni
Specifikim
Fibra PBO (30% rul i jashtëm) + fibra Kevlar (70% han
Origjina
Kina
Kodi HS
5910900090
Batanije me ndezje të industrive të izolimit të nxehtësisë

Emri i produktit: Rripat e ndjerë të PBO-së
Ngjyrë: Kafe + E Verdhë
Materiali: Fibra PBO (30% rul i jashtëm) + fibra Kevlar (70% rul i brendshëm)
Teknologjia: Gjilpërë me grusht
Trashësia: 4-15 mm
Gjerësia: sipas kërkesës së klientit
Gjatësia: 0-13800mm
Temperatura e punës: 180ºC - 600ºC
Heat Insulation Industries Felt Pad Blanket

Aplikacion:
Shirita të ndjerë PBO rezistentë në temperaturë të lartë për sistemin e nxjerrjes së aluminit

Shiritat e ndjerë PBO gjithashtu të quajtur jastëk ndjerë PBO, i njohur gjithashtu si blloku i ndjerë i temperaturës ultra të lartë, i përdorur kryesisht në tryezën e mbarimit të shtratit të ftohjes së makinerisë së nxjerrjes së aluminit, të aplikuar në rajonin me temp të lartë të shtratit të ftohjes së hapit të përkthimit.
Heat Insulation Industries Felt Pad Blanket

Avantazhi i shiritave të ndjerë të PBO-së:
1. Temperatura e rezistencës deri në 600ºC
2. Shtoni skeletin elastik, pa zgjatje
3. Pa probleme, pa nyje
4. Struktura e dendësisë së lartë
5. Sipërfaqja e lëmuar, nuk do të gërvishtë profilin e aluminit
6. Ndjekja e rripave kryhej mirë në shtratin e ftohjes
Heat Insulation Industries Felt Pad Blanket

Paketimi dhe Dorëzimi:
Paketimi: qese të endur + kuti kartoni
Dorëzimi: Me ajër / det / korrier ose sipas kërkesave tuaja

Shërbimi ynë:
Lidhur me kërkesën tuaj për produktin tonë do të përgjigjet brenda 24 orëve
Personeli i mirë-trajnuar dhe me përvojë duhet t'u përgjigjet të gjitha pyetjeve tuaja në gjuhën angleze sigurisht
Koha e punës: 8: 30 am - 6: 00 pasdite, e hëna deri të premten
Projektet OEM & ODM janë shumë të mirëseardhura. Ne kemi një ekip të fortë R&D këtu për t'ju ndihmuar
Marrëdhënia juaj e biznesit me ne do të jetë konfidenciale për çdo palë të tretë
Shërbim i mirë pas shitjes i ofruar, ju lutemi kthehuni nëse keni ndonjë pyetje


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni
    Lini Mesazhin Tuaj